Дякуємо за чудово проведений час

Дякуємо за чудово проведений час в Центрі “Сонячне сяйво“! Ви неймовірні, позитивні, а Ваша щира турбота і увага до дітей то окрема подяка і вдячність!
Всім батькам рекомендую для їхніх дітей Центр, повірте ви не пожалкуєте!!!”

Світлана Пустовіт

Моя донька приблизно півроку ходить

Моя донька приблизно півроку ходить у чудову атмосферу “СОНЯЧНЕ СЯЙВО“. Зі сторони – діти ходять туди тільки відпочивати і гратися, але завдяки цьому незвичному відпочинку діти проводять дуже велику роботу над собою!!!!! Пояснити мені важко, але впевнено можу сказати, що я бачу величезні зміни у житті моєї доньки!!!! І інші, люди які гарно знають мою доньку, також бачать зміни.
Дякую велике людям, які працюють з нашими дітками і вкладають в них душу, допомогають їм долати різні перешкоди які трапляються на їхньому шляху.

Ольга Данилец

Найголовніше, про що хочу написати

Найголовніше, про що хочу написати – це слова вдячності “Сонячному Сяйву”. Дякую за те, що Ви є. Дякую, особисто, за свою донечку. За те, що Ви навчаєте, цінуєте, розважаєте, розумієте, зацікавлюйте та допомагаєте. Всі ми знаємо, що життя – це не дуже легко, іноді, і не дуже позитивно. Особливо для діточок, які лише починають розуміти життя. Проте Ви допомагаєте розбавити життя різнобарвними фарбами, добавити позитиву та сонячності. Це дуже важливо і просто необхідно. Дякуємо, що Ви любите свою справу!

Томащук Наталія

“Сонячне сяйво” – дуже цікаве,

“Сонячне сяйво” – дуже цікаве, затишне, комфортне місце. Ви допомагаєте дітям розвиватись, вдосконалюватись, розуміти себе. Завдяки вам моя донечка повірила в себе, стала більш відкритою в спілкуванні. У центрі “Сонячне сяйво” працюють люди, які дійсно люблять свою роботу і віддаются їй на всі 100%. Дякуэмо, що ви в нас є.

Наталія Фолюшняк

Всему коллективу “Сонячне сяйво” огромное

Всему коллективу “Сонячне сяйво” огромное спасибо за неимоверно теплую, домашнюю и позитивную атмосферу. За то что дети не просто учатся рисовать, а всесторонне развиваются в атмосфере доверия, заботы и внимания. Посещаем студию в Нового года и очень рады быть частью этой дружной семьи!!!

Ольга Полищук

Додати відгук

Будь ласка, поділіться своїми враженнями, нам дуже цікава і важлива Ваша думка.

Обов'язкові поля

Ваша адреса електронної пошти?